Kas per velnias yra skambučių centras?

Trumpai tariant, esame pagrindinė jungtis tarp tavo įmonės ir jos klientų Lietuvoje. Savo stebuklingomis rankomis galime valdyti visiškai visus komunikacijos kanalus, susijusius su klientų aptarnavimu. Gebėjimas apdoroti klientų užklausas iš bet kurio kanalo yra the must, siekiant užsitikrinti kokybišką ir patikimą kliento kontaktą su įmone. Aš jau nekalbu apie tai, jog paslaugas privaloma atlikti efektyviai, profesionaliai ir išlaikant aukščiausią kokybės standartą.

Call centre būsime atsakingi už visus įeinančius ir išeinančius skambučius, susijusius su tavo klientais. O tai reiškia, kad visus skambučius telefonu organizuosime sklandžiai. Kiekvienam skambučiui skirsime visa savo dėmesį, jį įrašysime ir įtrauksime į duomenų bazę, kad nuolat galėtume tobulėti ir dar labiau padidinti tavo įmonės pardavimo apimtis. Negana to, mūsų skambučių centras Vilniuje visada atidžiai seka visą skambučių istoriją, jų pasiskirstymą ir tau pateiks išsamią analizę, kurioje matysi visą mūsų darbo rezultatą.

Mūsų biuras: Žemaitės g. 21-101, Vilnius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Supratau“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.
Supratau